Street Boy

Street Boy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,114
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Street Boy ilginç bir Android oyunudur

Not: Bu oyun artık indirilememektedir. Aradığınız diğer alternatifler için İlerlemeli kategorimize göz atabilirsiniz.

Street Boy oldukça basit bir şekilde oynanabilen, bir o kadar da eğlenceli olan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Koşu oyunu türünde bir oyun olan Street Boy'da karakterimiz sürekli ekranın sağ tarafına doğru koşmaktadır ve önüne sayısız engel çıkmaktadır. Oyunda bizim görevimiz ise karakterimizin engelleri aşması için doğru zamanda doğru hamleleri yapmaktır. Street Boy'da ilerledikçe oyun daha da zorlayıcı bir hale geliyor ve reflekslerimiz sınanıyor.

Street Boy bize farklı özelliklere sahip kahramanları yönetebilme imkanı tanıyor. Bu kahramanlardan olan Fat Boy inatçılığı ile öne çıkarken Stick Man çevikliği ve yuvarlanma yeteneğiyle öne çıkıyor. Son kahramanımız Ninja ise süper hızlı oyun yapısı sunmakta.

Street Boy kolay bir şekilde oynanabiliyor. Kahramanımızın engelleri aşabilmesi için 2 farklı yöntem mevcut. Ekranın soluna dokunduğumuzda kahramanımız yuvarlanırken, sağına dokunduğumuzda zıplıyor. Zıplama esnasında ekrana dokunmaya devam edersek daha uzağa zıplayabiliyoruz.

Street Boy bize 3 farklı zorluk seviyesi sunuyor. Oyunda daha uzun süre koşmaya devam etmemiz daha yüksek puan almamız anlamına gelmekte. Kazandığımız puanları dünya çapında puan listelerinde sergileyebilmemiz de mümkün.