Street Fighter: 30th Anniversary Collection

Street Fighter: 30th Anniversary Collection

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 468
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

Street Fighter: 30th Anniversary Collection, Street Fighter oyunlarını bir araya getiren bir pakettir.

Street Fighter: 30th Anniversary Collection, Steam üzerinden satın alınıp oynanabilecek, bütün Street Fighter oyunlarını bir araya getiren bir dövüş oyunu paketidir. 

Street Fighter 30th Anniversary Collection ile Street Fighter'ın geçmişten günümüze uzanan mirasını kutluyoruz. 12 Street Fighter oyununu içeren bu devasa koleksiyon mükemmel atari dengesini ilk defa konsollara ve bilgisayarlara taşıyor. Çığır açan dört oyun (SFII Hyper Fighting, Super SFII Turbo, SF Alpha 3 ve SFIII: Third Strike) çevrimiçi oynamanıza ve çevrimiçi Atari Modu'nda atari deneyimini yeniden yaşamanıza ya da arkadaşlarınızla oynamanıza olanak tanıyor!

Dövüş oyunu denilince aklımıza gelen ilk oyun olmasının yanı sıra dövüş oyunu türünü tanımlayan yapımlardan bazılarını içerisinde barındıran Street Fighter, uzun yıllardır oyuncuların karşısına çıkıyor. Son olarak Street Fighter 5 ile birlikte yeni nesilin kapılarını aralayan seri, yüksek grafiklerle eski Street Fighter oynanışını bir araya getirmişti. Buna rağmen oyuncular eski oyunların çok daha iyi olduğundan yakınarak, sakince arcade makinelerinin önlerine geri dönmüşlerdi. 

Eski oyunları arayan ve kendini tekrar o eski günlerde görmek isteyenler için Street Fighter: 30th Anniversary Collection duyurusunu yapan Capcom, bütün o sevdiğimiz oyunları tek bir paket haline getirerek, gerçek satın alınası bir paket ortaya çıkarmayı başarmış durumda.