Street Warriors

Street Warriors

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 77
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fazo Games

Mobil cihazınızda birilerini pataklamak ister misiniz?

Dövüş oyunlarının vazgeçilmezi olan Street Warriors, oyunculara adrenalin dolu anlar yaşatıyor. Android platformuna özgü olarak geliştirilen yapımda birbirinden farklı karakterler ile karşı karşıya gelecek ve onları pataklamaya çalışacağız.

Oldukça gerçekçi grafiklere sahip olan yapımda, bizleri fantastik efektler bekliyor. Aynı atari oyunlarında olduğu gibi 2D grafikler eşliğinde rakiplerimiz ile karşı karşıya geliyor ve ekranda yer alan joyistickler yardımı ile onları yere sermek için mücadele ediyoruz.

Oyun içerisinde birbirinden farklı onlar karakter yer alıyor. Oyuncular bu karakterler arasından dilediğini seçebilir ve fantastik dövüşlere katılabilirler. Çok sayıda akrobatik saldırı hareketlerinin yer aldığı yapımda, bizleri etkileyecek cinsten görseller bulunuyor. 

Sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yapımda, birbirinden farklı mekanlar da bulunmaktadır. Oyuncular bu mekanlarda kıyasıya rekabet edecek ve birbirlerini devirmeye çalışacaklar. Ücretsiz bir dövüş oyunu olarak mobil platformda yayınlanan Street Warriors, mobil platformdaki en iyi dövüş oyunu olma özelliğine de sahip. Oyuncular sürükleyici bir atmosfer de adrenalini adeta iliklerine kadar hissedecekler.