Subaeria

Subaeria

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Studios iLLOGIKA

Subaeria, kendine özgü bir tarzı olan aksiyon-macera oyunudur.

Subaeria, kesinlikle göz atılması gereken aksiyon-macera oyunlarının başında gelmektedir. 

Subaeria, kendini bir aksiyon-macera oyunu olarak tanımlasa bile içerisinde yoğun olarak bulmaca ögeleri bulundurmaktadır. Bununla da kalmayan oyun, tüm bunları rogue-like türüyle birleştirerek, kesinlikle göz atılması gereken bağımsız oyunlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Görüntü itibarıyla oldukça hoş görünen ve oynanışıyla ilgi uyandıran yapım, Mayıs 2018’in en dikkat çekici bağımsızları arasına adını yazdırmıştır.

Sytx isimli küçük bir kızı yönettiğimiz Subaeria boyunca amacımız; Subaeria isimli hayali bölgenin hükümdarını öldürmeyi başarabilmek. Acımasızca ailemizi katleden ve bizi dünyada bir başımıza bırakan bu acımasız karaktere karşı verdiğimiz amansız mücadele boyunca, bizleri türlü türlü farklı bulmacanın yanı sıra sağlam bir aksiyon da beklemekte.

Çevredeki malzemeleri kullanmak ve başka türlü şeyler yaparak düşmanlarımıza saldırmak için uğraştığımız Subaeria, kesinlikle göz atılması gereken yapımlardan bir tanesi. Oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri almak için ise hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.