Super Kiwi Castle Run

Super Kiwi Castle Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IsCool Entertainment

Keyifli bir oyun olarak karşımıza çıkan Super Kiwi Castle Run'da şövalye olmak isteyen bir kiviyi kontrol ediyoruz.

Super Kiwi Castle Run Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en keyifli oyunlardan bir tanesidir. Oyunda son derece basit bir görev işlenmekte. Yapmamız gereken tek şey engelleri aşmak ve gidebildiğimiz kadar uzağa gitmek.

Oyunda güçlü bir şövalye olmak isteyen bir kiviyi canlandırıyoruz. Bu zorlu görevde karşımıza farklı türde düşmanlar ve engeller çıkmakta. Bölümlerde ilerledikçe ve daha fazla düşmanı ortadan kaldırdıkça karakterimiz gelişecek ve yeni özellikler kazanacak. Bölümleri geçebilmek için sonuna kadar mücadele etmeli ve gidebileceğimiz kadar uzağa gitmeliyiz.

Oyunda sosyal medya desteği de sunulmakta. Elde ettiğiniz puanları Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilir ve kendi aranızda bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz. Oyunda son derece ilgi çekici grafiklere yer verilmiş. Hatta son zamanlarda karşılaştığım en iyi grafikli oyunlar arasında diyebilirim. Oyunun basit olması ayrı bir keyif kaynağı. Zihni yoran hikayeler ve hareketler yok sadece eğlence var.

Siz de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir macera oyunu arıyorsanız, Super Kiwi Castle Run mutlaka denemeniz gerekenler arasında.