Super Pit Stop

Super Pit Stop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hidden

Super Pit Stop, bir yarış pistindesiniz ve pit stop noktası size ait. Takımınızın yarış arabasının bakımını hızlıca yapmalı ve aracı tekrar piste göndermelisiniz.

Araba yarışlarını izlemek oldukça zevklidir. Özellikle de yarışçıların arabalarının bakımlarını yaptırdıkları pit stop noktası çok fazla dikkat çeker. Oldukça kısa süreler içerisinde aracın lastiklerini değiştirebilen pit stop takımı yarışçı için oldukça önemlidir. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Super Pit Stop oyunu ile birlikte pit stop sorumlusu siz oluyorsunuz.

Super Pit Stop oyununda takımınız çok önemli bir yarış için hazırlandı. Bu yarışı mutlaka almalısınız. Aracınız oldukça hızlı ve diğer yarışçılar da oldukça zorlu. Bu yüzden en küçük zaman diliminin bile büyük bir önemi var. Yarış başladıktan sonra ise en önemli görev size düşüyor. Takımınızın arabasının pit stop bölgesine yaklaşmasını bekleyin ve ekibinizi hazırlayın. Pit stop noktasına oldukça dikkat etmelisiniz. Eğer yarış arabasını zamanında tamir edemezseniz takımınızın yarışı kaybetmesine sebep olabilirsiniz.

Aracınız pit stop bölgesine yaklaştı. Hemen aracı kriko ile kaldırın ve lastiklerini değiştirin. Daha sonra arabada herhangi bir sorun olup olmadığını hızlıca kontrol edin. Tüm kontroller bittiğinde ise aracı tekrar yarışa gönderebilirsiniz. Bahsettiğimiz tüm bu işlemler saniyeler içerisinde gerçekleşmeli. Aksi takdirde rakibinize süre konusunda büyük bir avantaj sağlamış olursunuz.