Super Sandy Adventure

Super Sandy Adventure

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funny Bolo 123

Super Sandy Adventure, Süper Mario'ya benzeyen oyun yapısı ile birlikte Android cihazlarınız üzerinde eğlenmenizi sağlayan ücretsiz bir koşu oyunu.

Super Sandy Adventure, popüler ve klasik oyunlardan bir tanesi olan Süper Mario'ya benzerliği ile dikkat çeken eğlenceli ve ücretsiz bir Android koşu oyunu.

Mario yerine sevimli bir çocuk karakteri kontrol edeceğiniz oyunda koşarken önünüze çıkan engelleri aşabilmek için ekrana dokunarak zıplamanız gerekiyor. Ayrıca yol üzerindeki altınları da toplamalısınız.

Son derece basit bir oyun yapısına sahip olan Super Sandy Adventure toplamda 3 paket olmak üzere 90 bölüme sahip. Her bölümünde farklı heyecan yaşatan oyunu boş vakitlerinizde ya da stres atmak istediğinizde oynayabilirsiniz.

Oyunun yapısı ve kontrolleri sorunsuz fakat grafiklerinin biraz geliştirilebileceğini düşünüyorum. Yine de oldukça renkli tasarlanan oyun özellikle ufak yaştaki oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Yeni ve eğlenceli bir Android koşu oyunu arıyorsanız, Süper Mario gibi bir oyun olan Super Sandy Adventure'ı hemen Android telefon ve tabletlerinize indirip oynamaya başlayabilirsiniz.