Super Tank Arena Battles

Super Tank Arena Battles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SmallBigSquare

Super Tank Arena Battles ücretsiz olarak sunulan keyifli bir tank oyunudur ve temel olarak Tank 1990 oyununu andırmaktadır.

Super Tank Arena Battles tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli ve aksiyon dolu bir tank savaşı oyunudur. Eskiden Atari’lerde oynamaya alıştığımız Tank 1990 oyununa benzerliğiyle dikkat çekse de yapı olarak tamamen farklı bir tasarıma sahip.

Öncelikle oyun son derece fütüristik görünüyor ve dinamik görselleriyle dikkat çekiyor. Oyunda tankımızı ekranda parmağımızı kaydırarak kontrol ediyoruz. Görseller her ne kadar dinamik olsalar da kalite olarak alt seviyede kalıyor. Aslında biraz daha detay ve kaliteli grafiklerle bu oyun rahatlıklıka en iyiler arasında girebilirdi. Özellikle nostaljik oyunlara merakı olanlar tarafından daha çok rağbet görürdü.

Tank parmak hareketlerimizi takip ediyor. Oyunda bol miktarda düşmanla karşı karşıya geliyoruz. Bu durumda hasar almak kaçınılmaz oluyor. Tankımızda meydana gelen hasarları bölüm sırasında yerde çıkan parçaları toplayarak gideriyoruz. Bu parçalar az canımız kaldığında gerçekten hayat kurtarıcı olabiliyor.

Super Tank Arena Battles’ın en dikkat çekici yanı çok sayıda oyun moduna sahip olması. Farklı oyun modları arasında seçim yapabilir ve oyun deneyiminizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz.