Superhero Slam

Superhero Slam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 428
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fun Compiler

Superhero Slam, kahramanınızı seçerek arkadaşlarınız ile birlikte yarışabileceğiniz multiplayer bir iOS yarış oyunudur.

Superhero Slam, arkadaşlarınız ile kıyasıya yarışabileceğiniz heyecanlı bir iOS oyunudur. Farklı kahramanlardan birini seçerek arkadaşlarınız ile yarışacağınız oyunda, her kahramanın farklı özellikleri bulunmaktadır. Farklı özellikler dışında her kahramanın kendine özel bir süper gücü bulunuyor. Kendi tarzınıza en uygun olan kahramanı seçerek özelliklerini ve süper gücünü yarış içerisinde kendinize avantaj sağlamak için kullanabilirsiniz.

4 kişinin birlikte yarışabildiği oyunda sadece tek bir kazanan oluyor. Bu nedenle güçlendirici özellikleri toplayarak doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Süper güçler dışında kendi kahramanınınızın dış görünümünü düzenleyebiliyorsunuz. Dış görünüme önem veriyorsanız kahramanınızın kıyafetlerini istediğiniz gibi yaparak arkadaşlarınızdan farklı ve şık görünebilirsiniz.

Gerçek arkadaşlarınız ile birlikte yarışma fırsatı yakaladığınız Superhero Slam oyununda arkadaşlarınız ile konuşabilmek de mümkün. iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynamak için eğlenceli, yeni ve heyecanlı bir oyun arıyorsanız, Superhero Slam'i ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.