SupportGirls

SupportGirls

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 179
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harlex Projects LP

SupportGirls arkadaş bulma ve flörtleşme aktivitelerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmış bir uygulama.

SupportGirls, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz bir arkadaş bulma uygulaması olarak öne çıkıyor. Hem erkeklerin hem de kadınların arkadaş edinmek için kullanabileceği bir platform olan SupportGirls'te herkesin kafa yapısına uygun birileri yer alıyor.

Uygulama temel olarak herhangi bir sosyal medya uygulaması gibi çalışıyor. Daha açık olarak belirtmek gerekirse, SupportGirls'e adım attıktan sonra ilk olarak kendimize bir kullanıcı profili oluşturmamız gerekiyor. Ardından profilimizi çeşitli kişisel bilgilerimiz ve fotoğraflarımızla karşı taraf için bilgilendirici hale getiriyoruz. Profil oluşturduktan sonra artık diğer kullanıcıların profillerine göz atmaya başlayabiliyoruz.

Kullanıcılar ne sebepten ötürü bu platformda yer aldıklarını da yine uygulamada belirtebiliyorlar. Bu sayede beklentileri doğrultusunda birilerini bulma şansları artıyor. Uygulama üzerinde denk gelip hoşumuza giden birisiyle iletişim kurabilmek için birkaç farklı alternatfimiz var. İster metin mesajı gönderebilir istersek de videolu görüşme ayarlayabiliriz.

Hayallerinin peşinden koşan kadınların ve hayatı başarılarla dolu erkeklerin bir araya geldiği bu uygulamada siz de yerinizi almak istiyorsanız hemen indirin.