Surfing Girl

Surfing Girl

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 131
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nuriara

Surfing Girl, prenses gibi güzel bir kız karakter ile sörf yaparak en uzun mesafeyi gitmeye çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Surfing Girl, oldukça eğlenceli, bağımlılık yapan bir Android sörf oyunudur. Oyundaki amacınız her bölümde gidebildiğiniz kadar çok mesafe giderek bölümleri 3 yıldız alarak geçmektir. Koşu oyunlarına benzer yapısıyla dikkat çeken Surfing Girl'de de yol boyunca önünüze çıkan engelleri zıplayarak atlatabilirsiniz.

Oynarken sürekli olarak karşınıza çıkacak olan dalgaların üzerinden zıplayarak, kendinizi sörf yapıyor gibi hissedebilirsiniz. Hızlı ve heyecanlı oyun yapısı olan Surfing Girl'ü oynarken dalgalara yakalanırsanız kızmanıza gerek yok. Çünkü bir sonraki gelecek dalga için hazırlanarak doğru şekilde zıplayıp atlatmalısınız.

Dalgalar dışında sizi durdurmak ve engellemek isteyen deniz canlıları ve bazı nesneler bulunmaktadır. Bu engelleride zıplayarak atlatabilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte ücretsiz oynayabileceğiniz oyunun nasıl oynandığına dair bilgi alabilmek için aşağıdaki oynanış videosunu izlemenizi tavsiye ederim.