Surprise on Mouse Move

Surprise on Mouse Move

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 488
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2XDSOFT

Windows fare işaretçisi hareketlendirildiği anda belli eylemleri gerçekleştirebilen ücretsiz bir şaka programı.

Surprise on Mouse Move programı, temel olarak bir şaka programı ve bilgisayarınızı kullanmaya çalışanları sürpriz içerisinde bırakabilecek kapasiteye sahip. Temel olarak fare işaretçisinin hareket etmesi halinde çeşitli eylemlerin otomatik olarak gerçekleştirilebilmesini sağlayan uygulama, böylece doğum günleri, özel günler ve benzeri durumlarda bilgisayarın başına geçenlere sürprizler yapabilmenizi sağladığı gibi korkutma amaçlı durumlarda da kullanılabilir.

Programı kullanması çok basit bir arayüze sahip olduğu için oldukça kolay diyebilirim. Direkt olarak yer alan menülerde hangi aksiyonların gerçekleşmesini istediğinizi hemen seçebiliyor ve örneğin yazı görüntülenmesini seçtiyseniz yazınızı ekleyebiliyorsunuz.

Tüm bu seçeneklerin tek bir pencerede yer alması nedeniyle düşünmeniz gereken pek fazla ayar yok ve fare hareket ettirildikten bir kaç saniye sonrasına dahi bir aksiyon yerleştirebiliyorsunuz. Programın yapabildiği sürprizler arasında yazı çıkarma, ses çalma, video oynatma, resim gösterme, döküman açma ve program çalıştırma gibi bu konuda işe yarayabilecek tüm seçenekler yer alıyor.

Sürprizlerinizi aktif hale getirmek için tek yapmanız gereken “activate surprize” düğmesine basmak ve sayaç bitene kadar farenizi hareket ettirmemek. Daha sonra program kendisini saklamakta ve böylece sürprizinizin bozulmasını da engellemekte. Eğlenceli programlar arayanların bir göz atmasını öneriyorum. Ücretsiz olan programın tüm bu işlevleri için herhangi bir bedel talep edilmiyor.