ShortCutsManager

ShortCutsManager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 128
  • DOSYA BOYUTU 43.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Belli Marco

ShortCutsManager, klasörlere, dosyalara ve bağlantılara çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz kısayol yönetim aracıdır.

ShortCutsManager, masaüstünü derli toplu tutmak isteyen kullanıcılar için oldukça etkili bir çözüm sunan kısayol yönetim programıdır. Her türlü klasör ve internet bağlantısını kolayca organize edebileceğiniz program yardımıyla ihtiyacınız olan her şeye tek bir tıklamayla ulaşabilirsiniz.

Programın esas amacı sürekli olarak tekrarladığınız işlemleri basite indirgeyerek, bilgisayar başında geçirdiğiniz zamanı daha verimli şekilde kullanmanızı sağlamaktır.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve anlaşılır olan program tek bir ana pencereden oluşmaktadır ve her türlü kısayolu kolayca düzenlemenize ve yönetmenize olanak sağlar. Sadece birkaç tıklama yardımıyla listeye yeni bir kısayol ekleyebilir ve daha sonra sadece tek bir tıklama yardımıyla bu içeriğe ulaşabilirsiniz.

Ekleyeceğiniz tüm kısayollar, programın ana penceresi üzerinde oldukça organize bir şekilde yerleştirilmektedir ve istediğiniz klasör, uygulama veya internet bağlantısına ait kısayola kolayca ulaşabilirsiniz.

Masaüstünüzde yer alan karışıklığa bir son vererek tüm kısayol uygulamalarınıza tek bir yerden kolayca ulaşmak istiyorsanız ShortCutsManager'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.