Swat Commando vs Gangster Riot

Swat Commando vs Gangster Riot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobilePlus

Şehrin suç dünyasıyla silahlı çatışmaya girdiğiniz ücretsiz bir aksiyon oyunu.

SWAT ekiplerini sokak suçlarını zirveye taşıyan çetelere karşı savaştırdığınız bir aksiyon oyunu olan Swat Commando vs Gangster Riot, bizi beşinci jenerasyon 3 boyutlu ateş etme oyunlarının dünyasına çağırıyor. Playstation ile sıkça karşımıza çıkan bir oyun modeli o zamanlar istediği ağırlığı yakalayamasa da mobil oyun dünyası benzer çalışmaları sürdürüyor. Polis güçlerini aracından silahlarına kadar kullandığınız oyunda şehrin ortasında azılı çatışmalar yaşıyorsunuz.

3 boyutlu bir oyun dünyasında geçen Swat Commando vs Gangster Riot kontroller konusunda biraz hantal kalıyor, ama bu oyunun genel akışı konusunda büyük bir sıkıntı yaratmıyor. Asıl büyük görsel problem araç kullancığınızda karşınıza çıkacaktır. Tuhaf araba kontrolü ve gerçeği yansıtmayan grafiklere çok takılmamanızı öneririm. Araba kullandığınız sahnelerin dışında oyun nispeten daha heyecanlı diyebiliriz.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış Swat Commando vs Gangster Riot aksiyon oyunlarından hoşlananlara tamamen ücretsiz olarak geliyor. Ne var ki, ek silah ve hızlı gelişim katetmek isteyenler için uygulama içi satın alma seçenekleri de sunuluyor.