Sweet Baby Girl Beauty Salon

Sweet Baby Girl Beauty Salon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 462
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TutoTOONS Kids Games

Sweet Baby Girl Beauty Salon, güzellik salonuna gelen kızların görünümlerini değiştirip onları güzelleştirmeniz gereken eğlenceli bir Android çocuk oyunu.

Sweet Baby Girl Beauty Salon, uzun ve karışık bir ismi olmasına rağmen kız çocukları için özel olarak geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android kız oyunu.

Oyunda ana karakterimiz olan sevimli ve minik bir kız ile birlikte arkadaşlarının geleceği güzellik salonunda onların her şeylerini yaparak güzelleştireceğiniz oyun, özellikle kız çocuklarının çok beğenisini kazanıyor.

Eğlendirme dışında eğitici etkileri de bulunan oyunda saç kesimi, tırnak bakımı, saç kurulama ve makyaj yapma gibi pek çok aktivite bulunuyor.

Sevimli kızları olduklarından çok daha güzel yapmanız gereken oyunda yapacağınız yeni saç stilleri tamamen sizin hayal gücünüz ile doğru orantılı. Eğer içinizde bir kuaför yatıyorsa bu oyunda ortaya çıkaracağınız saç desenleri oldukça hoş olabilir.

Tepeden tırnağa kız saç ve makyajı yapacağınız oyun sayesinde kız çocuklarınız keyifli vakit geçirebilir. Eğer Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kız çocuğunuz için oyun bulunmasını istiyorsanız bu oyunu mutlaka ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.