Sword vs Sword

Sword vs Sword

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MaxNick.com

Elit şövalyelerin kapıştığı bir düello etkinliğinde zirveye çıkmaya çalıştığınız ücretsiz bir dövüş oyunu.

Şövalyelerin karizma olduğu dönemlerde geçen bir dövüş oyunu istiyorsanız Android cihazınız için Sword vs Sword mantıklı bir seçenek olacaktır. Dövüş oyunu olarak altını çizdiğimiz oyun kategorisini bariz bir şekilde teke tek gerçekleşen düellolar nedeniyle bu şekilde adlandırıyoruz. Ne de olda savaş oyunları için biraz daha kalabalık bir ortamın oluşmuş olması gerekirdi. Siz de bu oyunda en iyi şövalye olup asalete giden yolun koridorundan geçiyorsunuz ve dövüş dinamikleri içerisinde kullanmış olduğunuz kılıç, kalkan, zırk ve miğferiniz yardımcınız oluyor.

Oyunda gerçekleştirdiğiniz her düellodan kazanan taraf olmaya çalışıyorsunuz ve bunun sonrasında kazanmış olduğunuz para ile kelimenin tam anlamıyle kendinizi modifiye ediyorsunuz. Mağazada sizi bekleyen birbirinden farklı teçhizatlar ile ya taktiğinize göre ya da açıkçası bütçenize göre karar verip bir sonraki karşılaşmalara hazırlanmanız gerekiyor. Bunu yapmanız da aslında şart, çünkü devam eden oyun içerisinde rakipleriniz de daha kalın giyinmiş olacaklar.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bu olağan dışı dövüş oyunu büyük veya küçük her oyunseverin hoşuna gidecek cinsten bir çalışma. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda daha hızlı bir gelişim katedebilmek için uygulama içi satın alma seçeneklerine yönelebilirsiniz.