Symphony of the Origin

Symphony of the Origin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KEMCO Games

Android cihazları için çıkmış en başarılı JRPG örneklerinden biri olan Symphony of the Origin size Playstation oyunlarını hatırlatacak.

İlk Playstation konsolunun dönemi ile batı dünyasını hareketlendiren JRPG oyunlarının atmosferini unutamıyorsanız günümüz mobil cihazların bu performansı sorunsuz bir şekilde aktarabileceği bir teknolojik eşiğe ulaştığını memnuniyetle belirtmek isteriz. Symphony of the Origin isimli bu oyun da bu ruhu başarılı bir şekilde aktaran, başarılı bir sunuma sahip olan bir çalışma. Geniş kapsamlı birçok rol yapma oyunundaki gibi bu çalışmada da insanlar, elfler, cücler ve birçok farklı ırk ile birlikte farklı karakter sınıfları de mevcut.

GamePad desteği ile dikkat çeken bir oyun olan Symphony of the Origin aynı zamanda Android TV ile geniş akrana yayılabildiği için gerçek anlamda bir konsol keyfi yaşamanız mümkün. NVIDIA TegraZone içerisindeki seçkilerde de bulunan oyunun ne derece önemsendiğini bu unsurların tamamı ile anlamamız mümkün. Harika bir görsellik ve güzel animasyonlar sunan oyun içi savaş sekanslarıyla birlikte retro oyunseverlerin keyif aldığı mütevazi dünya haritası tasarımı farklı bir ilgiyi kendine çekmeyi başarıyor.

Silah geliştirme gibi crafting seçenekleri de olan iyi bir JRPG oyunu arıyorsanız Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan bu oyunu bir keyif içinde oynayacağınızdan eminim. Ne var ki, oyun ücretsiz değil ve sizden istenilen miktar bir mobil oyun için yüksek sayılacak miktarlarda. Öte yandan mobil oyun olarak basite indirgeyemeyeceğiz bir oyundan da bahsediyoruz. Karar sizin!