Tank Battles

Tank Battles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 512
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Tank Battles, savaş oyunlarını sevenler için özel olarak hazırlanan çok oyunculu ve online bir Android tank savaşı oyunudur.

Tank Battles, seçtiğiniz tankınız ile birlikte turnuvalar katılıp ister tek başınıza isterseniz diğer oyuncular ile online olarak karşılaşacağınız veya birinci gelmek için kıyasıya bir mücadele vereceğiniz mükemmel bir savaş oyunudur.

Oyunu ücretsiz olarak indirip yükledikten sonra giriş yaparak tankınızı seçebilirsiniz. Tankınızı seçtikten sonra savaş alanlarına girerek ister tek başınıza size özel verilen görevleri tamamlamaya, istersenizde online ağ üzerinden diğer oyuncular ile savaşa girebilirsiniz. Hızlı ve güçlü tanklar kullanarak rakiplerinizi yok etmenin heyecanını yaşayacağınız Tank Battles'ı oynadıkça bağımlısı olabilirsiniz. Oynadıkça dahada ustalaşacağınız oyunda bir süre sonra dünya üzerindeki diğer oyuncularında bulunduğu liderlik sıralamaısnda üst sıralara yükselmek için çaba gösterebilirsiniz.

Oyundaki tankınızın silahlarını, zırhını, kamuflajını ve diğer tüm özelliklerini düzenleyebilir ve güçlendirebilirsiniz. Ayrıca tankınız için alacağınız mayınlar, bombalar ve silahlar ile birlikte savaş alanında rakiplerinize karşı üstlünlük sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile takıma oluşturarak birlikte rakiplerinize karşı savaşabileceğiniz gibi, kendi aranızda da savaşa girebilirsiniz. Böylece haftalık ve genel liderlik sıralamalarında üstlere çıkabilirsiniz.

Tek başınıza oynarken 80 farklı bölüme girebilirsiniz. Çok oyunculu savaşlarda ise 10 farklı harita üzerinde en çok sevdiğinizi tercih edebilirsiniz. Haritaların her biri farklı tasarlanarak oyun zevkiniz arttırılmaya çalışılmıştır. Haritalarda üzerinde bulunan blokları ve önünüze çıkan engelleri yok edebilirsiniz.

Birbirinden heyecanlı tank savaşlarına girebileceğiniz Tank Battles'ı Android telefon ve tabletleriniz zerinden oynayarak saatlerce güzel vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilen oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.