Tank Firing

Tank Firing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10
  • DOSYA BOYUTU 9.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iJoyGame

Helikopter vuracağız.

Mobil cihazınızda eğlenceli ve bir o kadar da aksiyon dolu bir oyun oynamak isterseniz Tank Firing’i oynamanızı öneririz.

iJoy Game tarafından geliştirilen ve Google Play’de mobil oyunculara sunulan Tank Firing arcade oyunları arasında yer alıyor.

Ücretsiz fiyat etiketi ile oyuncuların yüzünü güldüren yapımda kaliteli grafiklerin yanı sıra kolay bir oynanış atmosferi yer alıyor. Oyuncular tankları ile gökyüzünde süzülen helikopterleri vurmaya ve düşürmeye çalışacaklar. Basit bir platform üzerinde ilerleyerek karşımıza çıkan düşman helikopterlerini vuracağımız yapımda rengarenk bir oynanış yer alıyor. Farklı temalara ve mekanlara sahip olan yapımda oyuncular tanklarını yükseltebilecek ve daha güçlü bir hale dönüştürebilecekler.

Oyuncular ne kadar çok helikopter düşürürse o kadar çok para kazanacak ve diğer tankları da deneme fırsatı elde edecekler. Tablet desteğinin de olduğu mobil arcade oyununda tankların kilidini açabilecek ve onları yükseltebileceğiz. Kötü güçlere karşı savaşacağımız oyunda internet bağlantısı gerekmiyor. 5 binden fazla oyuncu tarafından oynanan yapım, Google Play üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.