Tap Dance Free

Tap Dance Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 203
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Beceri ve reflekslerinizi kullanarak güzel müzikler eşliğinde en iyi puanı elde etmeye çalıştığınız bu ücretsiz oyunu denemeyi unutmayın.

Bu program maalesef artık indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere göz atmak isterseniz Oyunlar kategorimize göz atabilirsiniz.

Tap Dance Free Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış olan eğlenceli bir oyun ve tamamen ücretsiz. Oyundaki amacınız yeteneklerinizi en doğru şekilde kullanarak en yüksek puanı elde etmek ve tüm dünyadan oyuncularının puanlarının yer aldığı sıralamada iyi bir yer elde etmek.

Oyunun içerisinde bulunan 10 özel müzik ile birlikte karşınıza çıkan görevleri tamamlamaya çalışırken bir yandan da hem reflekslerinizi geliştirme hem de eğlenme şansına sahip oluyorsunuz. Giderek daha da hız kazanan ve becerilerinizi zorlamaya başlayan oyun, kimsenin sonunu göremeyeceğini iddia ediyor.

4 farklı zorluk seviyesi ve 2 farklı mod barındırması ile her türlü oyuncuya hitap eden Tap Dance Free aynı zamanda Türk bir ekibin elinden çıkma.