Tap My Katamari

Tap My Katamari

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BANDAI NAMCO

Tap My Katamari, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir tıklama oyunudur.

Tap My Katamari, özellikle çocukların oynayabileceği türden bir tıklama oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, yapışkan topların, minik yeşil soyluların ve tembel inek ayıların eğlenceli dünyasında geçen bir maceraya ortak olacaksınız. 

Tap My Katamari'de bir prensin hikayesine ortak oluyoruz. Kralımız bize evreni ve yıldızları yeniden canlandırma görevi veriyor ve tabii bunu tamamen tıklayarak yerine getirmemiz gerekiyor. Bu görev için Katamari denilen ve dokunduğu her şeyi kendisine yapıştıran sihirli bir top verilecek. Biz de bu Katamari'yi büyüterek bir yıldız haline getiriyor ve evreni yeniden canlandırmaya çalışıyoruz. Evden başlayarak, küçük şeylerle ilerliyoruz ve Katamarimiz topladığı şeylerle büyüdükçe daha büyük nesneleri içine alır hale geliyor. Bir süre sonra uzay gemilerini bile toplayabiliyoruz. 

Son derece keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz Tap My Katamari'yi ücretsiz indirebilirsiniz. Özellikle küçük yaştaki oyunseverlerin oldukça hoşuna gideceğini düşünüyorum.