Team Awesome

Team Awesome

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ezone

Team Awesome, Android cihazlar için tasarlanmış bir sonsuz koşu oyunu.

Team Awesome, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerde oynayabileceğimiz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda özel güçlere sahip olan kahramanları kontrol ediyor ve bölümleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz.

Gelişmiş üç boyutlu grafiklere sahip olan Team Awesome'da sinematik kamera açılarına yer verilmiş. Bu kamera açıları sayesinde kahramanlarımızı adeta aksiyon filmi izlermişçesine kontrol edebilme şansı yakalıyoruz.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması herkesin rahatlıkla kavrayabileceği türden. Ekrana basarak kahramanımızı zıplatabiliyor, basılı tutarak da uçmasını sağlayabiliyoruz. Bu esnada rastgele serpiştirilmiş olan puanları da toplamamız gerekiyor. Tüm bunları yapmak için belirli bir süreye sahibiz. Süre dolmadan bölümü tamamlamamız gerekiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Team Awesome, süper kahramanlara ve sonsuz koşu oyunlarına merakı olanların seveceği türden bir oyun.