Tennis Mania Mobile

Tennis Mania Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici POWERPLAY MANAGER, s.r.o.

Gerçekçi tenis maçları yaparak güçlü rakiplerle karşılaşacağınız eşsiz bir oyundur.

Hem Android, hem de İOS sürümleri sayesinde farklı platformlardan kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve hiçbir ücret ödemeden cihazınıza kurabileceğiniz Tennis Mania Mobile, profesyonel bir tenisçi olmak için zorlu bir süreçten geçeceğiniz ve güçlü rakiplerle karşılaşarak nefes kesen maçlara çıkacağınız eğlenceli bir oyundur.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda amaç, farklı özelliklere sahip tenis sporcuları arasından dilediğinizi seçerek kendinize en iyi antrenman koçlarını tutmak ve profesyonel bir tenisçi olmak için aralıksız çalışmaktır. Maçları kazanarak seviye atlayabilir ve yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Ekipmanlarınızı yükselterek maçlarda daha etkili bir performans sergileyebilir ve rakiplerinize zor anlar yaşatabilirsiniz. Oyunu online olarak da oynayabilir ve çevrimiçi turnuvalara katılabilirsiniz.

Oyunda kum ve çim gibi çeşitli tabanlardan oluşan farklı sahalar bulunmaktadır. Dilediğiniz sahayı seçerek müsabakayı başlatabilir ve hassas kontrollerden yararlanarak topu istediğiniz bölgelere gönderebilirsiniz. Spor oyunları arasında yer alan ve binlerce tenis tutkunu tarafından tercih edilen Tennis Mania Mobile ile sizde eğlenceli anlar geçirebilir ve hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.