Tenorshare Free Video Converter

Tenorshare Free Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 935
  • DOSYA BOYUTU 23.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tenorshare

Tenorshare Free Video Converter ile video dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Tenorshare Free Video Converter kullanıcılara video dönüştürme ve ses dosyası dönüştürme konularında yardımcı olan ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Tenorshare Free Video Converter mp4, avi, mov, mts, mpg, mkv, flv gibi yaygın olarak kullanılan video formatlarını birbirine dönüştürerek bu videoları iPhone, iPad, Blackberry ve diğer akıllı telefonlar gibi cihazlarda oynatabilmenize, format desteği nedeniyle yaşanan uyumsuzlukları giderebilmenize imkan tanımaktadır.

Tenorshare Free Video Converter hem zengin format desteğine sahiptir hem de video dönüştürme için size basit bir yol sunmaktadır. Program içerisinde birçok hazır profil yer alıyor ve bu hazır profiller sayesinde eliniz ile ayar yapmadan direkt olarak cihazınız ile uyumlu videolar yaratabiliyorsunuz. Tenorshare Free Video Converter'da birçok farklı cep telefonu ve mp3 çalar için hazır profiller bulunmakta. 

Tenorshare Free Video Converter kullanıcılara dönüştürme işlemleri öncesi video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yapma imkanı da sunuyor. Eğer dönüştüreceğiniz videonun çözünürlüğü gibi görsel kalite özelliklerinin yanında ses kalitesini ve dosya boyutunu da değiştirmek isterseniz bu ayarlardan faydalanabilirsiniz.

Tenorshare Free Video Converter şu dosya formatlarını desteklemektedir:
MPG, MPEG, MPEG 2, VOB, DAT, MP4, M4V, TS, RM, RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, FLV, SWF, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG, HD TS, HD MTS, HD M2TS, HD MPG, HD MPEG, HD MP4, HD WMV, QuickTime HD MOV, HD H.264, HD RM

Programın desteklediği ses dosyası formatları ise şunlardır:

MP3, MP2, AAC, AC3, WAV, WMA, M4A, RM, RAM, OGG, AU, AIF, AIFF, APE, FLAC, NUT