TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Fen ve Teknoloji Soruları ve Cevapları

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Fen ve Teknoloji Soruları ve Cevapları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,684
  • DOSYA BOYUTU 2.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Eğitim Bakanlığı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 8. sınıf öğrencilerine Fen ve Teknoloji bölümünde sorulan soruları ve cevaplarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenmekte olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan birinci dönem ortak sınavları sırasında Fen ve Teknoloji soruları bölümünde yer alan TEOG Fen ve Teknoloji soru ve cevaplarını bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde yapılan TEOG'un sınav günü oluşan olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılan mazeret sınavına ait Fen ve Teknoloji sorularını ve cevaplarını bilgisayarınıza indirerek verdiğiniz cevapları hemen kontrol edebilirsiniz.

Her ders için öğrencilere çoktan seçmeli 20 sorunun sorulduğu sınav sırasında, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiledi ve her ders için öğrecilere 40 dakikalık sınav süresi verildi.

TEOG ilk dönem sonu sınavları sırasında Fen ve Teknoloji dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde yer alan sorulara ve cevaplarına sizin için hazırlamış olduğumuz PDF dosyaları yardımıyla ulaşabilirsiniz.