LYS 2015 Soru ve Cevapları

LYS 2015 Soru ve Cevapları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,207
  • DOSYA BOYUTU 3.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

LYS 2015 Soru ve Cevapları, 13 - 14 Haizran tarihlerinde gerçekleşen Lisans Yerleştirme Sınavı'nda sorulan tüm soruların ve cevapların bulunduğu paket.

LYS 2015 Soru ve Cevapları, toplam 5 oturumdan oluşan Lisans Yerleştirme Sınavı(LYS) için ilk 3 oturumdan sonra açıklanan tüm soru ve cevapları bulabileceğiniz ücretsiz bir paket. Değerli öğrenciler için hazırladığımız pakette şu ana kadar yapılan 3 oturumda sorulan sorular ve cevaplar bulunuyor. Fakat Milli Eğitim Bakanlığı bu sene soruların tamamını açıklamadan önce sadece yüzde 20'lik dilimini herkese açık şekilde paylaştı. Soru ve cevapların geri kalanı ise ÖSYM'nin kendi sitesi üzerinden giriş yapılarak ulaşılabiliyor.

13 - 14 Haziran tarihlerinde düzenlenen Sosyal Bilimler Sınavı(LYS-4), Matematik Sınavı(LYS-1) ve Yabancı Dil Sınavı(LYS-5) içerisinde soruların tüm soruları ve cevaplarını paketimizi indirerek kontrol edebilirsiniz. İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak 3 farklı şekilde yapılan yabancı dil sınavı içinse kendi girmiş olduğunuz dili kontrol etmeniz gerekiyor.

Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Fen Bilimleri(LYS-2) ve Edebiyat Coğrafya(LYS-3) sınavlarından sonra LYS Soru ve Cevapları paketimizi güncelleyerek tüm soru ve cevapları sizlere iletiyor olacağız.

Sınavda verdiğiniz yanıtların doğrulunu kontrol etmek için sitemizden LYS 2015 Soru ve Cevapları paketimizi hemen ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.