TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Fransızca Soruları ve Cevapları

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Fransızca Soruları ve Cevapları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 236
  • DOSYA BOYUTU 2.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Eğitim Bakanlığı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan mazeret sınavında 8. sınıf öğrencilerine sorulan Fransızca dersi sorularını ve cevaplarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenmekte olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan birinci dönem ortak sınavları sırasında Fransızca soruları bölümünde yer alan TEOG Fransızca soru ve cevaplarını bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Yağış ve kar nedeniyle sınav yerine gidemeyen öğrenciler için tekrar yapılan sınavın Fransızca soru ve cevaplarını sitemizden güvenli bir şekilde indirerek kendi vermiş olduğunuz cevapları karşılaştırabilirsiniz.

Her ders için öğrencilere çoktan seçmeli 20 sorunun sorulduğu sınav sırasında, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiledi ve her ders için öğrecilere 40 dakikalık sınav süresi verildi.

TEOG ilk dönem sonu sınavları sırasında Fransızca dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde yer alan sorulara ve cevaplarına sizin için hazırlamış olduğumuz PDF dosyaları yardımıyla ulaşabilirsiniz.