TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı İngilizce Soruları ve Cevapları

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı İngilizce Soruları ve Cevapları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,904
  • DOSYA BOYUTU 2.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Eğitim Bakanlığı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan mazeret sınavında 8. sınıf öğrencilerine sorulan İngilizce dersi sorularını ve cevaplarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenmekte olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan birinci dönem ortak sınavları sırasında İngilizce soruları bölümünde yer alan TEOG İngilizce soru ve cevaplarını bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Kötü hava koşullarından dolayı sınava katılamayan öğrenciler için gerçekleştirilen TEOG mazeret sınavında çıkan İngilizce soru ve cevaplarını indirerek kendi yanıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Her ders için öğrencilere çoktan seçmeli 20 sorunun sorulduğu sınav sırasında, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiledi ve her ders için öğrecilere 40 dakikalık sınav süresi verildi.

TEOG ilk dönem sonu sınavları sırasında İngilizce dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde yer alan sorulara ve cevaplarına sizin için hazırlamış olduğumuz PDF dosyaları yardımıyla ulaşabilirsiniz.