TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Türkçe Soruları ve Cevapları

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Türkçe Soruları ve Cevapları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,650
  • DOSYA BOYUTU 1.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Eğitim Bakanlığı

Geçtiğimiz haftalarda yapılan TEOG 2014 sınavına kötü hava koşullarından dolayı katılamayan öğrencilere yapılan TEOG 2014 mazeret sınavının Türkçe soru ve cevaplarını kolayca indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenmekte olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan birinci dönem ortak sınavları sırasında Türkçe soruları bölümünde yer alan TEOG Türkçe soru ve cevaplarını bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Kötü hava koşulları nedeniyle yapılan TEOG mazeret sınavının Türkçe soru ve cevapları açıklandı. Eğer normal tarihinde sınava giremeyip mazeret sınavına katıldıysanız, Türkçe bölümüne ait soru ve cevapları indirerek hemen sonuçları kontrol edebilirsiniz.

Her ders için öğrencilere çoktan seçmeli 20 sorunun sorulduğu sınav sırasında, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiledi ve her ders için öğrecilere 40 dakikalık sınav süresi verildi.

TEOG ilk dönem sonu sınavları sırasında Türkçe dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde yer alan sorulara ve cevaplarına sizin için hazırlamış olduğumuz PDF dosyaları yardımıyla ulaşabilirsiniz.