Textgram

Textgram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,407
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Codeadore

Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca yazılarınıza fotoğraflar ve efektler eklemek için bu ücretsiz uygulamayı kullanın.

Textgram uygulaması Android akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınızı yazılarla çok daha güzel hale getirebileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Uygulamanın sahip olduğu çeşitli fotoğraf efektleri, yazı efektleri ve aynı zamanda emojiler ile stickerlar sayesinde hiç zorlanmadan dostlarınıza en güzel mesajları gönderebilirsiniz.

Ayrıca yazı ile resimlerinizin arkaplanlarını değiştirebilir, çerçeveler ile filtreler ekleyebilir, yazıların fontlarını değiştirebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu bu özelliklerle istediğiniz mesajı içeren resmi elde ettikten sonra bunu sosyal medya hesaplarınızdan yahut resim paylaşma uygulamaları üzerinden dostlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Kolay ve hızlı çalışan arayüzüne ek olarak uygulamanın tamamen ücretsiz olması da en güzel mesajları göndermenizi sağlıyor. Diğer uygulamaların aksine fotoğraf ve resimler değil yazı tipleri üzerine odaklı olan uygulama, böylece mesajlarınızı daha yoğun duygularla göndermenize olanak tanıyor.