TF: Police Lights

TF: Police Lights

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,202
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nikolay Ananiev

Police Lights ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir polis lambası uygulamasıdır. Uygulama temel olarak mavi-kırmızı polis lambasını taklit ediyor.

Police Lights uygulaması Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir polis lambası uyuglamasıdır. İlginç bir fikir olduğunu kabul etmek gerekiyor. Aslında ilginç olan şey polis lambası uygulaması üretmekten ziyade bu uygulamayı telefona indirip denemek.

Yine de denemek isteyenler için uygulamayı açıklayalım. Police Lights uygulamasını kullanabilmek için cihazınızda Tiny Flashlight’ın yüklü olması gerekiyor. Özünde Police Lights, Tiny Flashlight’ın bir eklentisi gibi çalışıyor.

Uygulamayı açtıktan sonra polis lambalarının şiddetini, sıklığını ve yanıp sönme süresini ayarlayabiliyorsunuz. Hatta renkleri ayarlamak bile mümkün. Fakat uygulamada ne yazık ki siren sesi yer almıyor.

Aslında siren sesi de olsaydı Police Lights gerçekten eğlenceli bir uygulama olabilirdi ve şaka amaçlı kullanılabilirdi. Yine de polis lambalarını Android işletim sistemli cihazlarınızda taklit etmek istiyorsanız Police Lights uygulamasını deneyebilirsiniz.