The Abandoned

The Abandoned

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gaijin Entertainment

The Abandoned mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

The Abandoned oyunculara korku ve heyecan dolu bir hikaye sunan bir mobil hayatta kalma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan The Abandoned'da terk edilmiş bir bölgede kendisini tek başına bulan bir kahramanın yerine geçiyoruz ve bu bölgeden kurtulabilmek için mücadele ediyoruz. Fakat bu bölge zombiler ve farklı yaratıklar gibi tehlikelerle dolu olduğu için hayatta kalabilmek için büyük bir savaşa girmemiz gerekiyor. Bu savaşta her kaynağı verimli bir şekilde değerlendirmek ve çevremizi keşfetmek oldukça önemli.

The Abandoned'da 3 farklı oyun modu yer alıyor. İsterseniz oyunu hikaye modunda oynayarak kahramanınızın kurtuluş mücadelesine tanık olabilir, isterseniz survival modunda ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğinizi test edebilir ya da Adventure modunda oyunu oynayabilirsiniz. The Abandoned'ın oyun yapısı bize Minecraft'ı hatırlatıyor. Oyunda hayatta kalabilmek için crafting sisteminden yararlanmamız gerekmekte. Bu iş için etrafımızdan farklı kaynakları toplayarak kendi silahlarımızı ve sığınacak barınaklarımızı inşa ediyoruz.

The Abandoned'da gündüz ortalık sakinken gece olduğunda işler değişiyor. Oyunun grafiklerinin retro tarzdan ziyade daha gerçekçi bir tarza sahip olması Minecraft'a farklı bir alternatif arıyorsanız hoşunuza gidebilir.