The Deep: Sea of Shadows

The Deep: Sea of Shadows

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DHX Media Interactive

The Deep: Sea of Shadows, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve popüler televizyon dizisi The Deep'ten uyarlanan bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen The Deep: Sea of Shadows mobil oyunu, sevilen animasyon dizisi The Deep’ten uyarlanan keyifli bir aksiyon oyunudur.

The Deep: Sea of Shadows mobil oyununda popüler televizyon dizisi The Deep’ten parçalar göreceksiniz doğal olarak. Okyanusun derinliklerinde doğal yaşamı bozan karanlık bir sırrı aydınlatmak zorunda olduğunuz oyunda, diziyi izleyenlerin aşina olduğu Aronnax gemisini kullanacak ve büyük bir şövalye kostümüyle okyanusun derinliklerine inip karanlık sırrı aydınlatmak ve okyanus sakinlerinin hayatını normale döndürmek için mücadele vereceksiniz.

Lemuria’nın sırrını çözmeye çalışacağınız oyunda kontroller de oldukça kolay. Kahramanınızı hareket ettirmek için ekranı kaydırmanız yeterli olacak. Ayrıca tarayıcınız ile okyanusu tarayabilir ve okyanus yaşamına ışık tutabilirsiniz. Okyanus derinliklerinde dolaşmaktan büyük keyif alacağınız The Deep: Sea of Shadows mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.