The Edge: Isometric Survival

The Edge: Isometric Survival

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici corriejgreen

The Edge: Isometric Survival mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

The Edge: Isometric Survival heyecanlı ve bağımlılık yapıcı yapıya sahip olan bir mobil hayatta kalma oyunu olarak özetlenebilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan The Edge: Isometric Survival'ın baş rolünde prizma şeklinde bir cisim yer alıyor. Bİz bu cismi yöneterek sürekli bize saldıran düşmanlarımızla baş etmeye ve en uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz; fakat bu iş hiç de kolay olmuyor; çünkü kare şeklindeki bir platformda ksıılıp kalmış durumdayız. Oyundaki amacımız bu platformun dışına çıkmadan düşmanlarımızı yok etmek veya onlardan kaçmak.

The Edge: Isometric Survival'da kontrol ettiğimiz prizma şeklinde kahramanı yönlendirerek bize saldıran cisimlerden kaçmasını sağlayabiliyoruz ya da üstlerinden zıplayabiliyoruz. Onlara ateş ettiğimizde ise yok olmaktalar. Fakat sürekli yeni cisimler üzerinde bulunduğumuz kare platforma gönderildikleri için yavaş bir şekilde düşmanlarımızı yok etmemiz işimizi zorlaştırıyor. Oyunda ilerledikçe düşmanlarımız hızlanıyorlar ve daha fazla düşmanla karşılaşmaya başlıyoruz. Bu nedenle tansiyon da giderek yükseliyor.

The Edge: Isometric Survival basit grafikleri adrenalin dolu bir oynanışla birleştiriyor.