THE KING OF FIGHTERS 2012

THE KING OF FIGHTERS 2012

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 977
  • DOSYA BOYUTU 1.1 GB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNK PLAYMORE

THE KING OF FIGHTERS 2012 efsane dövüş oyunun Android versiyonudur

THE KING OF FIGHTERS 2012, dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan The King of Fighters serisinin mobil cihazlar için yayınlanmış olan son oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz THE KING OF FIGHTERS-A 2012 zengin bir dövüşçü yeplazesiyle birlikte gelmekte. Oyunda tam olarak 34 adet dövüşçü yer alıyor ve bu dövüşçülerin 14 adedi THE KING OF FIGHTERS-A 2012'a özel yeni dövüşçüler. Ayrıca oyunda yeni takımlar da yer almakta. Bu takımlar oyunculara keşfedilecek yeni dövüşçü kombinasyonları sunuyor ve oynanışı renklendiriyor.

THE KING OF FIGHTERS-A 2012 6 farklı oyun moduna sahip. Klasik teke tek dövüş modunun yanında King of Fighter serisiyle özdeşleşmiş takım savaşı modu, tek kahramanla yenebildiğiniz kadar rakiple karşılaştığınız sonsuz mod, belli görevleri yaptığınız mücadele modu ve zamana karşı yarıştığınız oyun modunun yanında alıştırma modu oyunda yer alıyor ve içeriği daha zengin hale getiriyor.

Sanal dokunmatik kontrollerle oynana THE KING OF FIGHTERS-A 2012 oynanışta rahat bir oyun tecrübesi sunuyor. Ayrıca oyunda detaylı eğitim bölümleri de yer almakta. Şu ana kadar yayınlanmış mobil King of Fighters oyunlarındaki en yüksek görsel kaliteye sahip olan THE KING OF FIGHTERS-A 2012 eğer dövüş oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.