The Last Vikings

The Last Vikings

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Springloaded Ltd.

The Last Vikings mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz retro gmrünüme sahip bir rol yapma oyunudur

The Last Vikings oyunculara uzun süreli bir eğlence sunan ve keyifli bir viking macerasına atılma imkanı veren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir viking oyunu olan The Last Vikings'de oyuncular şan, şöhret ve ganimet peşinde koşan vikinglerle destansı bir maceraya atılıyorlar. Oyunumuza tek bir kahraman olarak başlıyoruz ve viking gemimizle tehlikeli açık denizlere açılarak yabancı topraklardaki köylere sefer düzenliyoruz. Çıktığımız bu seferlerde hem deniz hem de kara üzerinde farklı düşmanlar ve mitolojik yaratıklar karşımıza çıkıyor ve bu tehlikelerle savaşırken heyecan dolu anlar yaşıyoruz.

The Last Vikings'de seferler gerçekleştirdikçe altın kazanıyoruz. Bu altında viking gemimizi geliştirebiliyoruz ve bu syaede daha fazla vikingi gemimize alabiliyoruz. Mürettebatımız güçlendikçe daha büyük seferler gerçekleştirerek daha çok altın kazanabilmekteyiz.

The Last Vikings'de özel kahramanları kontrol edebilirken ejderhalar ve su canavarları gibi farklı yaratıklarla savaşabilmemiz mümkün. Oyun renkli 8 bit grafikler ve 8 bit müziklerle süslenmiş.