The Mars Files

The Mars Files

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • DOSYA BOYUTU 67.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Loco Games Studio

The Mars Files, size verilen talimatlar doğrultusunda hayatta kalmanızı amaçlayan bir macera oyunudur.

Dünyanın en önemli görevlerinden birisini gerçekleştirmek için Mars'a yolculuk yapıyorsunuz. Fakat bu yolculuk esnasında daha önce hiç karşılaşmadığınız bir sorunla yüz yüzesiniz. Uzay geminiz kullanılamaz halde ve Mars'ta hayatta kalmak için işinize yarayacak herhangi bir besin kaynağı yok. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz The Mars Files oyunu, size aksiyon dolu anlar yaşatacak.

Mars'ta tek başınıza kalmışsanız yapabileceğiniz çok fazla bir şey yok. Sadece uzay gemisinde kalan besinleri dikkatli kullanmalı ve en uzun süre hayatta kalmaya çalışmalısınız. Ülkenize ait araştırma birimi sizi kurtarmak için çalışmalarına başladı bile. Fakat söz konusu olay dünyanın dışında gerçekleştiği için biraz beklemeniz gerekiyor. Çünkü ülkenizin yeni bir uzay gemisi bulması oldukça zor olacak.

The Mars Files oyununda hayatta kalmak için kendinize yeni bir yaşam alanı kurmak zorundasınız. Bu yaşam alanını korumak için yeni silahlar yapmalı ve canavarlarla yeri geldiğinde savaşmalısınız. Unutmayın, Mars'ta ne kadar fazla hayatta kalırsanız kurtulma ihtimaliniz de o kadar fazla yüksek. Aksiyonunu bir an bile kaybetmeyen The Mars Files'ı hemen şimdi indirin!