The Rhythm of Fighters

The Rhythm of Fighters

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 160
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SNK PLAYMORE

SNK'nın meşhur oyun karakterlerini buluşturan The Rhythm of Fighters, bu sefer karşılıklı bir dans mücadelesinin sahne aldığı bir oyun.

Dövüş oyunlarında rakiplerinizi oynattıra oynattıra dövmek gibi bir hayaliniz var mıydı? SNK Playmore bunu mobil ortamda kelimenin tam anlamıyla mümkün kılıyor. The Rhythm of Fighters isimli bu oyun 90'lı yıllara önemli bir iz bırakan King of Fighters oyun serisinin karakterlerini dans eşliğinde bir araya getiriyor.

Arcade salonlarının efsaneleşmiş karakterlerini orjinal grafikleriyle görmenin keyfini çıkarırken bu dönemin oyunlarından kalma müziklere uygun bir ritm ve dans oyunu ile karşı karşıyayız. İki karakteri kapsayan eliptik şekil üzerinde beliren imgelerde basılı tutmanız veya çekip bırakmanız gereken semboller var ve başarılı olan kombolardan sonra bunların hepsi karşınızdaki rakibe kötek olarak geri dönüyor.

Oyunun kötü diyebileceğim tek tarafı, karakterlerin gerçek zamanlı olarak dans etmemeleri. Onun yerine karakteriniz kombolar eşliğinde güç biriktirip müziğin ritmine göre karşı taraftaki vatandaşı dövüyor. Genel anlamda dans oyunlarından hoşlanıyorsanız bu kısım sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir ancak KoF serisinin hayranları için bu oyun eğlenceli bir alternatif olacaktır.