The Walk - Fitness Tracker and Game

The Walk - Fitness Tracker and Game

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • DOSYA BOYUTU 352 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Six to Start

The Walk - Fitness Tracker and Game ile spor ve eğlenceyi birleştirebilirsiniz

The Walk - Fitness Tracker and Game formda kalmak ve zayıflamak için başvurabileceğiniz oldukça eğlenceli bir yürüme oyunudur.

Yürüyüş yapmayı heyecan dolu bir maceraya dönüştüren fitness uygulaması sadece bir adım sayacı olmaktan çok daha fazlasını sunan, kullanıcıları spor yapmaya teşvik eden bir iOS yazılımıdır. Oyunda herşeyin bir istasyona yerleştirilen bomba ile başladığı bir maceranın başrolüne alınıyoruz ve gerilim dolu bir yolculuğa başlıyoruz. Bu yolculuğumuzda attığımız her adım hayati öneme sahiptir.

İngiltere Sağlık Bakanlığı'nın da katkılarıyla geliştirilen The Walk - Fitness Tracker and Game sayesinde iPhone telefonumuz cebimizdeyken adımlarımız sayılıyor ve bu adımlar harita üzerine dökülüyor. Bu yolculukta polisten ve düşman ajanlarından kaçmalıyız ve bir yandan da bize teslim edilen paketi hedefe ulaştırmaya çalışmalıyız. Oyunda ilerledikçe farklı ipuçları elde ediyoruz ve bombanın arkasındaki kişileri ve amaçlarını yavaşça su yüzüne çıkarıyoruz.

The Walk - Fitness Tracker and Game bize 35 bölümlük bir macera sunuyor. Bu macera 800 saatlik ses kayıtları ile destekleniyor ve kullanıcı interaktif bir şekilde hikayeye dahil oluyor. Oyun ödüller aracılığıyla kullanıcıları daha fazla yürümeye teşvik etmekte. Oyun ayrıca fitness seviyenize göre zorluğu otomatik olarak ayarlıyor ve size doğru bir zorluk seviyesi sunuyor.

Eğer hem spor yapmak, hem de eğlenmek istiyorsanız The Walk - Fitness Tracker and Game denemeniz gereken güzel bir seçenek.