The Walking Zombie 2 APK

The Walking Zombie 2 APK

kullanıcı

The Walking Zombie 2 APK zombi katliamı yaptığınız mobil FPS oyunu. Dünyayı yürüyen ölülerden temizleyecek ve tedavi bulacak tek kişisiniz.

Walking Zombie 2 APK, oynarken asla sıkılmayacağınız onlarca görev içeren hikayeli klasik bir FPS oyunu. İnternet bağlantısı olmadan çevrimdışı oynayabileceğiniz oyunda ana düşmanlarınız dünyayı kontrol eden zombiler. Her yerdeler, birçok farklı türde ve en önemlisi çok sayıdalar. Zombi salgınından sonra korkunç bir yere dönen dünyaya girecek kadar cesur musunuz?

Walking Zombie 2 APK İndir

The Walking Zombie 2, zombilere karşı hayatta kalmaya çalıştığınız FPS türünde sürükleyici bir mobil oyun. İnsanlar ve hayvanları zombiye dönüştüren virüse karşı bağışıklığı olan tek kişi olarak dünyayı saran yürüyen ölüleri durdurmalısınız. Tek başınıza zombi ordusuna karşı mücadele etmeye hazır mısınız?

Modern poly (poligon) stili grafiklere sahip olan zombi oyunu The Walking Zombie 2, hayatta kalma rpg ve birinci şahıs nişancı türünü harmanlayan, birkaç farklı hikayeye sahip bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Android platformunda ücretsiz indirilebilir olan oyunda dünyada belki de tek dönüşmemiş insan olarak zombilere karşı yaşam mücadelesi veriyorsunuz. Silah bakımından şanslısınız. Daha da güzeli; zombiler sonsuz değil. Çok sayıda görev ve yan görev var. Görevleri tamamladıkça seviye atlıyor, yeni silah ve hayatta kalmayı başarabilen birileriyle iletişime geçmek için de kullanabileceğiniz ekipmanların kilidini açıyorsunuz.

The Walking Zombie 2 APK Oyun Özellikleri

 • Klasik tek oyunculu kıyamet sonrası FPS oyunu
 • Göz alıcı modern poligon grafik stili
 • Oynamaktan keyif alacağınız hikaye ve yan görevler
 • Seçilebilir çok sayıda silah, koruyucu teçhizat ve başka ekipmanlar
 • İnternetsiz hayatta kalma oyunu
 • Oyunun açık dünya bölümünde isteğe bağlı üretim ve inşa etme
 • Farklı silah görünümleri
 • Sadece yürüyen ölülerle değil, kötü adamlar, devasa boss mutantlarla da karşılaşacaksınız.
 • Zombi avcısı olarak bilinen Ace’le tamamlayacağınız ek görevler
 • Arabalar ve kamyonlarla daha hızlı hareket edin, bagajda ölülerden ganimetler taşıyabilirsiniz.
 • Eğlenceli mini oyunları kaçırmayın!

Oyunun hikayesini merak edenler için; Zombi salgının sonra dünya korkunç bir yer oldu. Böyle bir dünyaya gözlerinizi açtınız. Hayatta kalmak ve birçok zombi, kötü ve tehlikeli boss canavarlara karşı savaşmak zorunda kaldınız.

Ücretsiz mobil FPS/RPG oyununda önemli hikaye görevleri ve birçok yan görev sizi bekliyor. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirecek, ekipman satacak ve satın alacak, hayatta kalanlarla iletişim kuracaksınız.

Dünyayı kurtarabilecek tek kişisiniz. İnsanları ve hayvanları zombiye dönüştüren virüsün etkilerine karşı bağışıklığınız var. Bu da sizi gezegenin ölümsüz efendilerine karşı mükemmel bir silah ve daha iyi gelecek için umudun sembolü yapıyor. Yolunuza çıkacak arkadaşlarınızla birlikte kökeniniz hakkındaki tüm gerçekleri öğreneceksiniz ve her köşede gizli tehlikelere rağmen bir tedavi bulmanın yolunu arayacaksınız.

Zombi oyununa güncellemelerle yeni içerikler ekleniyor. Tehlikeli zombi sınırını keşfettiğiniz ve dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmeye çalıştığınız daha fazla hikaye görevleri, satın aldığınız evlerde hayatta kalmak adına bir şeyler üretebilmeniz için yeni mekanikler, farklı hedefler (haydutlar, politikacılar, çeteler vb.) ile Walking Zombie 2 türünün en iyisi.

Zombi çağı devam ediyor. Cephaneliğinizdeki araçlarla ne kadar dayanabilirsiniz?