Themer

Themer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MYCOLORSCREEN

Themer uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca temalar uygulayabilir ve en güzel kişiselleştirme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Themer uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir launcher uygulaması olarak yayınlanmış durumda ancak diğer launcherların aksine cihazınızın temel özelliklerinin değiştirilmesi yerine sadece arayüzün temalandırılması üzerine şekillendirilen uygulama, böylece Android cihazlarınızın görünümünü dilediğiniz gibi yeniden yaratmanıza imkan tanıyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve içerisinde yeterli miktarda hazır tema barındıran uygulama, uygulama içi satın alma seçenekleriyle de bu olasılıkların artmasına yardımcı oluyor. Temaların düzenlenebilir olmaları sayesinde kullanırken hoşunuza gitmeyen ufak tefek yerlerde düzeltmelere de gidebilirsiniz.

Dolayısıyla hem detaycı hem de hızlı bir şekilde kullanım isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağını söyleyebilirim. Cihazınıza eklenen temalar ikon desteğine de sahip olduklarından dolayı kullanırken ikonların temayla uyumsuz bir şekilde ekranda belirmelerinin önüne geçebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanıcı tercihlerini anımsaması sayesinde kullandığınız hava durumu uygulaması, müzik uygulaması gibi seçenekler her zaman temada yer alan kısayollara doğru bir şekilde yerleştiriliyorlar. Zooper Widget desteği ile en çok ihtiyaç duyabileceğiniz bilgiler de sorunsuz bir şekilde ana ekranınızda beliriyor.

Devamlı olarak geliştirilen ve yeni temalar eklenen Themer uygulamasına göz atmadan kesinlikle geçmeyin.