Thor: Champions of Asgard

Thor: Champions of Asgard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 636
  • DOSYA BOYUTU 48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Animoca Collective

Thor: Champions of Asgard eğlenceli bir Android oyunudur

Thor: Champions of Asgard Norveç mitolojisini kule savunma türündeki oyun yapısıyla ilginç bir şekilde birleştiren ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Ragnarok'un şeytani güçlerinin 9 Dünya'yı ele geçirmeye çalıştığı oyunda Yıldırımlar Tanrısı Thor'u ve sadık dostları Freya ve Brunhilde'yi yöneterek Asgard'ın iblislerden, canavarlardan ve diğer kötülük hizmetkarlarından kurtarmaya çalışmaktayız. Kahramanlarımız bu iş için Asgard'ın dumanı tüten yıkıntıları arasından savaşarak çıkmalı ve gökküşağı köprüsünü geçmelidir. Yolları buzullar ve sisler diyarı Niflheim'e düşecek kahramanlarımız ejderhalar gibi mistik düşmalarla yüzleşmek zorunda kalacaklar.

Thor: Champions of Asgard derin ve detaylı bir içeriğe sahiptir. Oyunda farklı dünyaları ziyaret edebilirken 3 farklı kahramandan birini seçebiliyoruz. Kahramanlarımız kendine has özel yeteneklere sahipler ve bu sayede oyun farklı şekilde oynanabiliyor. Oyunda kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirebildiğimiz gibi yeni yetenekleri de keşfedebiliyoruz.

Thor: Champions of Asgard'da birçok güçlü Ragnarok temsilcisiyle savaşacağız. Zorlu bir şekilde geçecek olan bu mücadelelerimizde Odin, Eir ve Tyr gibi  Asgard tanrılarını bize destek olmaları için çağırabileceğiz ve kritik anlarda güçlerinden faydalanabileceğiz.