Thor: Lord of Storms

Thor: Lord of Storms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,261
  • DOSYA BOYUTU 47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Animoca Collective

Thor: Lord of Storms ücretsiz bir aksiyon oyunudur

Thor: Lord of Storms fantastik eebiyatın ünlü kahramanı Thor'un maceralarını konu alan, RPG ve aksiyon öğelerini birleştiren ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur.

Thor: Lord of Storms'ta herşey Ragnarok'tan yayılmaya başlayan kötülüğün 9 Dünya'ya yayılmasıyla başlıyor. Ragnarok'tan Karanlık büyülü geçitlerin açılmasının ardından birçok iblis ve şeytani varlık 9 Dünya'ya adım atmış, terörü ve yıkımı beraberinde getirmiştir. Ragnarok'un şeytani temsilcileri tarafından yayılan bu kıyameti engellemek için Şimşek Tanrısı Thor'u ve dostlarını birleştirmeli ve tüm gücümüzle savaşmalıyız.

Thor: Lord of Storms Norveç mitolojisinden esinlenen hikayesini oldukça heyecanlı bir oynanış ile birleştirmekte. Aksiyon dolu bir yapıya sahip oyunda Thor'u veya sadık dostları olan Freya ve Brunhilde gibi kahramanları yönetebiliyoruz. Kendine has yeteneklere sahip bu kahramanlar bize farklı bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyunda ilerledikçe kahramanlarımızı ve yeteneklerini güçlendirebiliyor, yeni yetenekleri keşfedebiliyoruz.

Thor: Lord of Storms'da zebaniler, devler, iblisler gibi mitolojik canavarların yanında Loki, Surt ve Fenrir gibi Ragnarok tanrıları ile de yüzleşebiliyoruz. Kolay bir şekilde oynanabilen oyun görsel olarak da tatmin edici seviyede.