Thumb

Thumb

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,761
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thumb, Inc.

Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak hemen sorularınıza cevap almak ve insanlara yardımcı olmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Thumb uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve aklınızdaki soruları sormanızı, daha sonra bu sorularınıza cevap almanızı ve bunların oylanmasını içeriyor.

Böylece dakikalar içerisinde yüzlerce kişiden yapmak istediğiniz şeye dair cevaplar alabiliyor ve onların fikirlerini öğrenebiliyorsunuz. Kullanıcılar arası yardımlaşma platformu görevi gören uygulama, aynı zamanda sizinle benzer fikirde olan kullanıcılarla hemen iletişime geçmenizi sağlayabiliyor ve böylece arkadaşlarınıza bir yenisini daha ekleyebiliyorsunuz.

Sorular veya cevaplar arasında filtreleme yapılabilmesi sayesinde en kolay şekilde istediğiniz türdeki yeni içerikleri keşfedebiliyorsunuz. Sık sık ne yapmanız gerektiğine dair fikirler arıyor ancak bulamıyorsanız yahut fikirlerinizin gerçekten iyi olup olmadığını merak ediyorsanız uygulamayı kesinlikle denemenizi öneriyorum.