Thunder Jack's Log Runner

Thunder Jack's Log Runner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fuel Industries

Thunder Jack's Log Runner'da üzerinde durduğumuz tomrukta ilerlerken düşmanlardan kaçmaya çalışıyoruz.

Thunder Jack's Log Runner, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz bir koşu oyunu olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen son derece eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Thunder Jack's Log Runner'da kütük üzerinde dengede durmaya çalışan ve bir yandan da karşılaştıkları tehlikelere karşı duran karakterlere yardım ediyoruz.

Oyunda kontrol edebileceğimiz iki farklı karakter var. Thunder Jack ve Thunder Jane isimli bu karakterler dış görünüm olarak epey eğlenceli ve sıradışı tipler. Bizim görevimiz ise su üzerinde yüzen bir kütük üzerinde koşan bu karakterlerin yollarına devam edebilmelerini sağlamak. Bunun için ekrana tıklamamız yeterli oluyor. Fakat işimiz o kadar da kolay değil. Oyunda başarılı olabilmek için çok hassas bir zamanlama yetisine sahip olmamız gerekiyor.

Thunder Jack's Log Runner'da yüksek puanlara imza atabilmek için mümkün olduğunca fazla yol almamız ve bölümlere yerleştirilen puanları toplamamız gerekiyor. Daha sonra kendimize yetenekler satın alarak bölümlerdeki işimizi bir nebze de olsa kolaylaştıarbiliyoruz.

Her yaşa uygun bir karaktere sahip olan Thunder Jack's Log Runner beceri odaklı sonsuz koşu oyunlarından keyif alanların kaçırmaması gereken yapımlardan.