Tiki Monkeys

Tiki Monkeys

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 194
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MilkCap

Tiki Monkeys, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz son sürat bir aksiyon oyunudur.

Tiki Monkeys, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri son sürat bir aksiyon oyunudur.

Korsanların değerli hazinelerini çalarak ormanın derinliklerine saklayan maymunları yakalayarak hazineye ulaşmaya çalışacağınız oyun oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oynanışa sahiptir.

Ormanın derinliklerine doğru yol alacağınız bu macerada sizleri bekleyen bir çok görev ve tehlike yer alıyor. Maymunların çapraz ateşi altında kaldığınız zaman muzlardan kaçmalı ve maymunlara vurarak hazineleri toplamalısınız.

 

Skorunuzu artırmak adına düşmanlarınıza kombo vuruşlar yapmaya çalışmalısınız ve bunun için gerekirse özel güçlerinizi de kullanmalısınız.

Google Play Oyun Servisi ve Facebook hesaplarınızla da entegre olarak çalışan Tiki Monkeys, bu sayede hem oyun içi başarımları tamamlamanıza hem de arkadaşlarınıza meydan okumanıza olanak sağlıyor.

Keyifli bir macera ve aksiyon oyunu için Tiki Monkeys'i Android cihazlarınız üzerine yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.