Tiki Tapa

Tiki Tapa

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 669
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sync Interactive Ltd

Tiki Tapa, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir futbol oyunu.

Tiki Tapa, Android cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz keyifli bir futbol oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda ilginç bir futbol deneyimi yaşıyoruz. Gerçekçilikten ziyade keyif üzerine odaklanan bir atmosfere sahip olan Tiki Tapa'da ister tek başımıza ister arkadaşlarımızla oynayabiliyoruz.

Oyunda üç farklı oyun modu var. Bunlardan biri arkadaşlarımızla ve diğer oyuncularla mücadele etmek için girebileceğimiz multiplayer modu. Eğer uzun soluklu bir rekabet ortamına katılmak istiyorsanız kariyer moduna, kısa ve eğlenceli maçlar yapmak istiyorsanız da arcade moduna girmelisiniz.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de oyun esnasında meydana gelen önemli anları kaydeden ve daha sonra paylaşmamıza olanak sağlayan replay modu. Kayda aldığımız görüntüleri dilersek arkadaşlarımızla paylaşabilir ve görüntüler üzerinde tartışmalar yapabiliriz.

Eğer mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlence dozu yüksek, keyifli bir futbol oyunu arıyorsanız Tiki Tapa tam size göre.