Tiles Instagram Lock Screen

Tiles Instagram Lock Screen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Inkly

Tiles Instagram Lock Screen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başarılı bir Instagram kilit ekranı uygulamasıdır

Tiles Instagram Lock Screen mobil cihazınızın kilit ekranının çok daha şık görünmesini sağlayan bir mobil kilit ekranı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Tiles Instagram Lock Screen temel olarak Instagram yayın akışınızı kilit ekranınıza taşıyor. Bu sayede kilit ekranınızda sürekli hoşunuza giden fotoğraflar karşınıza çıkıyor. Tiles Instagram Lock Screen, Instagram yayın akışınızdaki fotoğrafları bir fotoğraf kolajı şeklinde bir araya getirmekte. Küçük küçük fotoğraf karelerinden oluşan kilit ekranınız bu sayede güzel bir görünüm kazanıyor. Kullanıcılara bu alternatif kilit ekranı seçeneği için bir çok kişiselleştirme ayarı yapma imkanı da veriliyor.

Tiles Instagram Lock Screen'de kilit ekranınızda Instagram üzerinde takip ettiğiniz hangi kullanıcıların paylaştığı fotoğrafların görüntüleneceğini belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede sadece ilginizi çeken fotoğraflara kilit ekranınızda yer verebilmeniz mümkün. Tiles Instagram Lock Screen arkaplanda güncellenen bir uygulama olduğu için internetiniz olmasa da karşınızda yeni fotoğraflar bulabiliyorsunuz. Uygulama internete bağlı olduğunuz anlarda Instagram akışınızı güncelliyor ve sonrasında kilit ekranınızı otomatik olarak yeniliyor.

Tiles Instagram Lock Screen farklı tema seçenekleri sunuyor. Bu sayede uygulamayı farklı renk kombinasyonlarıyla kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz direkt kilit ekranı üzerinden Instagram fotoğraflarını beğenebiliyorsunuz.