Tinfoil for Facebook

Tinfoil for Facebook

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 139
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daniel Velazco

Tinfoil for Facebook, online güvenliğinizi sağlayarak Facebook kullanımı sunan yararlı ve ücretsiz bir Android Facebook uygulaması.

Tinfoil for Facebook, popüler sosyal medya platformu Facebook'u Android mobil cihazları üzerinde takip edilmeden ve güvenli bir şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen sade, basit ve ücretsiz bir alternatif Facebook uygulaması.

Facebook'un mobil sitesi üzerinden çekilen veriler sunulduğu için eğer Facebook'un mobil sitesinde sorun olursa uygulama kısa süreli çalışmayabiliyor.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen uygulama sayesinde Facebook üzerinde neler yaptığınızı kimse takip edemiyor. Normal şartlar altında hem internette hem de Facebook'da yaptığımız her hamlenin alenen ya da gizli şekilde takip edilmesinden sıkıldıysanız ve yaptıklarınızın kimse tarafından görünmesini ya da kontrol edilmesini istemiyorsanız Tinfoil for Facebook uygulaması tam size göre.

1 MB altındaki boyutuyla cihazlarınızda yer bile kaplamayan uygulamayı hemen ücretsiz indirip farklı ve güvenli bir Facebook deneyimi yaşayamaya başlayabilirsiniz.