Tiny Defense

Tiny Defense

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,918
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ra87Game

Tiny Defense, Android telefon ve tabletleriniz ile oynayabileceğiniz müthiş ve eğlenceli savunma oyunlarından bir tanesidir.

Tiny Defense, savunma oyunlarını sevenlerin ilgisine çekebilecek ücretsiz Android aksiyon oyunudur. Oyunda yapmanız gereken şey ise 100 farklı bölümün her birinde kendi birliğinizi korumak.

Oyun içerisinde kontrolünü kaybeden oyuncaklar sizin alanınıza saldırı yaparak sizi yok etmeye çalışıyor. Fakat kuracağınız defans sistmei sayesinde bu oyuncaklara karşı gelebilir ve dünyayı kurtarabilirsiniz. Herbiri birbirinden eğlenceli ve heyecanlı bölümlerde iyi planlar yaparak savunmanızı düzgün bir işekilde oluşturmalısınız.

Makineli silah, ağır silah, lazer ve roket gibi son derece güçlü silahlara sahip olup onları daha da güçlendirerek size saldıran oyuncuların sonunu kolayca getirebilirsiniz.

Oyuncak olmalarına rağmen oldukça tehlikeli olan bu kontrol dışı varlıklar, savunmanızın açığını bulurlarsa ana binanıza giderek saldırabiliyorlar. Sizin başkan olarak göreviniz kendi birliğinizi korumak. Kurcağını ordu sayesinde bu çılgın oyuncakları durdurmalısınız. Oyun içerisinde yapacağınız geliştirme ve güçlendirme özellikleri ile ordunuza güç katabiliyorsunuz.

Ücretsiz savunma oyunlarından biri olan Tiny Defense'i, aksiyon oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemenizi öneririm. Oyunun nasıl oynandığını ve grafiklerini merak ediyorsanız aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.